16.6.2015

16. června 2015 v 21:13 | Smar :3 |  Deníčkování
Zahajme nový blog hlasitým aplausem! Ne, opravdu ne. Vím, že tohle deníčkování asi polovinu lidí nezajímá a ještě pořád hledám podstatu tohoto rozhodnutí. Možná se pobavíte, možná se vám stalo něco podobného, apod. Podělím se s vámi o své zkušenosti, asi tak. Můžu rovnou začít.
Dnes to ve škole stálo za nic. Učitel se rozhodl, že mě z pěstitelství vyzkouší ÚSTNĚ, ani se k tomu nedostal. Má nás taky z výtvarky a tělocviku, tak se na zítřek bojím, aby mš nezkoušel třeba ještě za fotbalu. Mimochodem, ve výtvarce jsme už podruhé kreslili náš kostel. Na poprvé se mi to teda povedlo líp :D Řekla bych, že mé schopnosti nejsou tak strašné, ale přece jen, na moji starší sestru nemám. Té je 19 a odjela na tři měsíce do Itálie. Je to naše malířka :3 (Přesněji grafička, pokud to říkám správně.) Dál bylo na programu divadlo o Přemyslovcích u nás na kulturáku. Minulý nebo předminulý týden jsme měli ještě jedno, ve kterém se dva lidi dohodli, že nám teda popovídají něco o dnešní populární hudbě a tak, a pak nám tam přespívávali největší hity. Když jeden týpek zpíval "What does the fox say?" nejen, že jsem pak celé tři dny poslouchala to stejné (ano, znala jsem to delší dobu, ale chytlo mě to zas), ale ten učitelův pohled byl k nezaplacení. Učí přírodopis, zeměpis a tělocvik, a je to takový typ starého chlápka, který nemá rád moderní věci. Nemám ho ráda. Hodiny s ním jsou jedno velké utrpení. Škoda, že neexistuje na internetu obrázek jeho obličeje. Měla jsem si to vyfotit :D Vracím se k dnešnímu divadlu. Ti dva (opět) byli ze začátku docela vostří, protože na nás ječeli, ať jsme potichu (ať se nediví, druhý stupeň je už docela divočina). Měli jsme už to stejné akorát trochu zjednodušené divadlo ve třetí třídě, ale tohle bylo trochu dospělejší. Až tak zajímavé to nebylo. Nic víc, nic míň. Na konci to ale naši deváťáci zbombardovali hláškami (hlasitý smích) jako:
"A existovali v té době draci?"
"Ne."
"Tak kdo unášel princezny?" Někomu to vtipné nepřijde, ale nám ano :D Ve 'Výchově ke zdraví' jsme měli psát test, eh. Jak ti největší blbci se šprtáme už od rána, ona donese test, a je úplně primitivní! (Alespoň pro mě.) A tím se dostáváme k dalšímu bodu. Kamarády mám a tak, ale všichni si mě nehorázně dobírají. Závistivcí kreténští. (Pardon, ale je to moje vyjádření.) Nadávají mi do šprtů, pro mě to není nic hezkého. Tak za prvé, neučím se jak blb, poslední dobou to flákám a hodně prokrastinuji, viz. zde → https://www.youtube.com/watch?v=bMsxELtxZj4 :) Za druhé, kdo by nechtěl být chytrý od přírody? A za třetí, myslím, to nestojí za řeč. Většina z těch lidí jsou slušní trojkaři. A když vystoupí asi dvě vyjímky, sami neuznají, že se šprtají víc než já :D
Myslím, že používat smajly v textu docela kazí dojem, ale zdůrazňuje to vtip situace, tak to tak nechám. Následuje fyzika. Máme dosti drsnou učitelku, víc se o ní možná dočtete zítra, protože zítra ji uvidíme tento školní rok naposledy. (Jéééééj.) Ale aspoň nám zařídila příjemný konec roku. Měli jsme psát test, ale vyzkoušela ty, kteří měli známku nerozhodně (já čistě 1 :3 ) a řekla, že známky uzavírá a zítra budem jenom dělat pokusy s elektřinou. Nějak se nad námi slitovala. To se mi nezdá. Hmm.
Jinak odpoledne nic zvláštního. Měla jsem jít se spolužačkou a jednou kamarádkou co chodí o třídu výš ven. Ještě jsem se jí ptala - "A dovolí ti rodiče jít ven s tou koulí z fyziky?" (Ano, dostala za 5 z elektřiny, a na výzu jí vycházelo 2-3 → učitelka jí dala za 3.) A ona říkala, že jo. Přijedu na sraz na kole, nikdo nikde. Hned jsem věděla, že dostala zákaz. Tak jsem projezdila ještě půlku města za ostatníma, a nikdo neměl čas. Aspoň jsem si zasportovala, mno. Můj táta vychází o čtyřech odpoledne z práce a když ho stihnu, jdu ho vyprovodit domů. Tak ani to se mi nepodařilo. Šel na fušku. Takže super! :D Večer už nic zajímavého, ještě na poslední chvíli jsem se učila do matiky, tak hezký zbytek noci :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama