19.6.2015

20. června 2015 v 17:55 | Smar :3 |  Deníčkování
Chci jen upozornit, že pokud se nedělo nic extra, nemá smysl to psát. Ve čtvrtek se nic moc nedělo, jenom bylo slavnostní otevření našeho nového hřiště. Je sranda, že bylo jakože hotové, ale stejně se mi zdálo hrozně pusté.
V pátek jsme měli s některými učiteli poslední hodiny. Naše hodná češtinářka nám pustila díl z Bylo nás pět (žádná sláva, ale tak hrozné to nebylo), ale náš zeměpiso-přírodopisář alá "Kyselý ksicht a pán nudy" nás ještě donutí probrat oceánii a antarktidu. To stejné občanko-informatikář, tomu zase říkáme Henry (ne, fakt se tak nejmenuje), který mele dokola stejné kecy jak ožralej, a ještě to pro jistotu jednou zopakuje. Podíváme se na to hlavní - výstupní test z angličtiny. Samozřejmě tam bylo něco úplně jiného, než co řekla učitelka. Co to do pytle...?! Pár cvičení v pohodě, ale jak jsem přišla na ty ostatní, tak mě to tak dos*alo, že jsem kecala učitelovi a šla se asi na pět minut procházet po patře, abych se vyvětrala. Koho by z toho bordelu nebolela hlava? Ještě je tak slepej, že jsme to všichni opisovali navzájem. U jednoho cvičení jsme ani nepoznali, co bylo na obrázku, u druhého byla zásoba slovíček na houby a u třetího ani nebyla daná informace, tak jsme to museli zjišťovat. Henry dokonce učil angličtinu, no potěš. Učil, ale neumí :D
Jinak nadešel po škole pátek s mou nej kamarádkou. Jako skoro každý týden jsme vytáhly hračky a jako malé jsme si hrály. Eh, až na to, že to mělo docela úchylnou pointu. (Zvířata šla campovat a prase vždycky o půlnoci někoho znásilnilo a tak se to nějak furt řešilo... :D ) A taky jsme seděly u youtubu u videí a taky staré známe bravo poradny a podobných krávovin.
Dnes je sobota a kromě velkého flákání, úklidu za 10 minut (můj rekord) a sportovním odpoledne nic zvláštního. Hezký zbytek dne!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama