22. - 28.6.2015

28. června 2015 v 20:06 | Smar :3 |  Deníčkování
Tento týden myslím shrnu do jednoho článku. Nicméně, kromě výletu, zajímavého čtvrtku, vysvědčení a prázdninových depresí toho moc nebylo :D
Na výlet jsme jeli do Permonia v Oslavanech. Měli jsme splnit 10 úkolů za tři hodiny, heh. My jsme jich splnili 6, a stejně z většiny asi kvůli tomu, že jednu aktivitu měli podělanou (nebo aspoň my jsme to s holkama neotevřely). Na první aktivitu jsme šly jenom já a moje BFF, a to úplně na zabití. Moje první lanové šplhání. Já jsem z toho byla úplně posraná, ale pak mě to začalo nehorázně bavit :D Škoda, že nikdy na nic takového nepůjdu, maximálně s kamarádkama, protože ségra (ano, opět) bude mimo už do konce řivota jak tak vidím, a máma s tátou? Na lanové centrum? Opravdu ne. Oni nejsou na fyzické aktivity.
Druhý úkol bylo přejít bludiště až do pralesa, kde jsme měli šáhnout do 5 děr, a rozeznat ve které je železo. Třetí - vyjít po neupevněném žebříku nahoru podle instrukcí (na zabití), pak jsme stejně podváděli :D
Čtvrtý - dát šest koleček do řady tak, aby spustily mechanismus. Pátý - v bořenině otevřít schránku klíčem, který přitáhnem po potrubí (ten nešel, musel nám to chlápek dojít otevřít). Šestý - v labyrintu vyluštit hádanku, a čéče, že byla pěkně rafinovaná, ale nebudu ji tady sdělovat, protože by jste to ješt cheatovali :D (Nemůžu si pomoct s emoticonama, ale jinak to prostě vyjádřit nejde.)
Zbytek už jsme nestihli, tak jsme si aspoň zašli na sváču pro hranolky.
Jinak jsme tam byli jenom 4 hodiny. To má být školní výlet? PFF! Moje babička v mém věku jela se školou na tři dny do Tater... Ale pořád lepší, než nejet nikam.
Jinak ve čtvrtek už propukla taková nuda (nic jsme už neměli dělat), a tak nám učitelka, která se přísně zastává školního řádu dovolila písničky na mobilech :OO To byl takový div, že jsme pařili jak namydlení... eh... To správné slovo. Nevím.
Ale potom jsme se šli podívat na turnaj v basketballu a florballu, a tam už jsme to měli záhadně zakázané.
V pátek byl (u nás, někteří mají vysvědčení až v úterý) osudový den. Mno, první bylo vyhlášení různých ocenění. Dostala jsem diplom za 12. místo v Jámě Lvové (chudák kámoš, který byl 14. už nedostal, diplomy byly do prvních 12.) a knížku "Posvátná Geometrie", spolužák dostal Symetrii, která je sama o sobě tak jednoduchá, že mi ani nestojí za to si ji od něho půjčovat. Jsem za to svoji ráda :3 Na výzu jinak samé (co se dá čekat... Ségra měla jedinou dvojku z matiky na základce, zbytek i se střední samé jedničky i s maturitou. Bože, proč? Vždyť už teď bych za chvíli měla 2 z fyziky. Ale berme to takhle - máme jedny z nejpřísnějších učitelů.)
A co jsem teda ještě zapomněla dodat, tak jsem si vždycky stěžovala za extrémně těžký batoh, ale to máme asi všichni. Když ale porovnám stohy učebnic, tak ty nové jsou 2x lehčí! Yaaay! Děkuji ti, milosrdný bože. Po výzu jsme si spokojeně šly s holkama zaběhat na běžeckou dráhu z nechutně tvrdého a špičatého materiálu. Ale bosky. Jsme si sedřely kůži :D
Teď se zmíním o dnešním (a částečně včerejším) dnu. Mám hrozné záchvaty z prázdnin. Mám pocity, že nestihnu věci do klavíru, že prázdniny budou moc krátké, že si je nebudu moct užít, že ztloustnu a podobně. Neznáte nějaké triky na urovnání? Poslední dobou si musím všechno urovnávat. Uklízím, i když nechci, knihy si řadím co je rozečtené, co přečtené, co má víc dílů, co ne (z knihovny), hry si řadím co budu hrát na plochu, mám seznam, co budu dělat do konce prázdnin a celkově mám hrozné stavy úzkosti a sem tam i halucinace a totálně mi hrabe. Z prázdnin. Taky se vám to stává? Nevíte, co s tím mám dělat?
Jinak se omlouvám, že asi týden nevyšel žádný článek, ale, když to nejde, tak to nejde :P ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama