EPP

28. června 2015 v 20:30 | Smar :3 |  Hudba, výtvory, zájmy
Asi před týdnem jsem při surfování na youtube objevila následující video:
https://www.youtube.com/watch?v=jDvO5V1Hbzk
EPP je o tom, že za pohyb, který si vyberete budete dostávat body, které můžete věnovat skupině ČEZ (zadarmo) na určitý projekt, a jakmile lidé nějakých těch 200 000 bodů nasbírají, ČEZ dá pár korun na podporu.
Nicméně, aplikace se mi začala líbit, ale to, že mi to dává 1 bod za čtvrt kilometr je na moje poměry docela dost :D Po cestě do školy a ze školy mi to dá 10 bodů, pokud jdu vyprovodit kamarádku až k domu. Chuděra, jí to nedá ani jeden bod, protože bydlí docela blízko a ještě by to doma musela dochodit.
Jinak, používám EPP vždycky když jdu ven, do školy, ze školy, na výlet, do města... Pořád. Kromě indoorového chození, to jen vybíjí baterku. Slyšela jsem, že se tam dá podpořit i jakýsi útulek. Pravidelně se to obnovuje, protože lidí není až tak málo a pěkně makají - za týden podpořili 5-7 projektů. Měla bych se na to podívat.
Můžete podpořit olympioniky, postižené děti, útulky a nebo třeba turistické stezky v nějakých horách. Jenom mi docela nesedělo, proč chtěli podporovat skupinu TapTap. To se nedokážou prosadit sami, jako miliony dalších skupin?
Ale pozor! Našla jsem i způsob, jak v téhle aplikaci cheatovat. Nasbírala jsem asi za 20 minut 115 bodů, a to tím, že jsem šla do školy a pak jsme jeli na ten výlet autobusem (nevypnula jsem to) a body letěly. Na jednu stranu rychleji podpoříme, ale na druhou stranu to nepovzbudí moc lidí k pohybu. Co myslíte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama