H8rs, MLP, reklamy, drogy, peníze, zaměstnání, pesimismus

28. června 2015 v 21:18 | Smar :3 |  Témata
Poslední dobou, když je na internetu tolik různých hatů na všechno možné od seriálů, různých věcí, osob, jsem se rozhodla napsat asi o čtyřech nejznámějších. První se pozastavím nad Justinem Bieberem. Přiznejme si to. Zpíval jak holka. A teď? Teď se tváří jak moje sestřenice (nic ve zlém :D ) neustále zvedlé obočí a jeho písně pořád žádná sláva. Toť můj názor, neberte to jako hate. Opravdu nejsem jeho fan ani hater, ale když slyším "Baby", a nebo vidím výměnu manželek s tím NeGayem, musela jsem se fakt rozesmát. Ten týpek byl k nezaplacení. http://tn.nova.cz/clanek/vymena-manzelek-hadky-o-homosexuala-a-utek-z-domova.html (Pardon, že je to z Novy, ale byl to prní článek který vyskočil.)
Hele, zrovna se k tomu dostáváme - TV Nova. Poslední dobou jedna z nejpomlouvanějších televizí a už ji trochu dobíhá Markýza po tom incidentu s youtubery, konkrétně Expl0itedem (jo, sleduju ho, přiznávám se, ale není mezi mými nejoblíbenějšími :) o tom článek taky napíšu, klid.) Zpátky k Nově - seriály, filmy, jo, dobře, ok. Ale ty reklamy. (To je podstatně u všech televizí, ale je to taky velké mínus. Nepřehání to ti lidi? Vím, že bez reklam by bylo všechno v pytli, viz.: https://www.youtube.com/watch?v=npXgGCrzZYs
Teď se zaměříme na One Direction. Náhodou, tohle už je lepší, ale nemuseli by se nám pořád vnucovat, že ano? Vždyť o nich bylo natočených víc filmů jak o Justinovi...
A co Bronies? Tak mezi tyhle jediné patřím. Čtvrtá generace My little pony (Friendship is Magic) se náhodou docela vydařila a už nebyla jenom o tom vnucovat holčičkám do sedmi let svoje poníkovské hračičky. Nádherný seriál, musím se přiznat. A jako docela šok, že tohle sledujou třeba i čtyřiceti letí chlapi, to je fakt síla.
Drogy = zlo. Zrovna jsme je ke konci roku probírali (Ti parchanti zase vynechali sexuálku, pf! Snad v další třídě budeme dostávat ty vložky zdarma, jak se prý říká :D ), a pouštěli i videa na tématiku ale i jiných závislostí (automaty, internet...). Tak jako díky, že upozorňujete, co je to za sviňstvo, ale teď, když víme, co je to zač, a protože většina lidí jsou rebelové to budou spíš chtít zkusit, když jim omíláte pořád dokola to samé - jak jste začali? Zvědavostí. To je to stejné jako já a uklízení. Máma mi bude denně omílat, abych si uklidila. Ze začátku to budu dodržovat, ale pak mi to už začíná lézt na nervy a vy*eru se na to. Tak drogy vidím já. Jinak co mi třeba ségra říkala o lysohlávcích (houbičky), prý máte halucinace podle toho, jaký jste člověk. Ten dobrý nemusí vidět nic a špatný s výčitkami svědomí skočí i z okna. Hmm, to mi příjde jako dost zajímavá informace, ale jsou tu i legální drogy. Kofein (který celkově až tak zlý není), alkohol (jo, na ten se musí dávat bacha, do budoucna plánuju maximálně koktejly nebo víno, a to mi chutná už teď, jenom aby ze mě nevyrostl ochlasta :D ) a tabák, kte kterému mám dvacet tisíckrát větší nechuť díky tátovi. Normálně mi není z žádných dopravních prostředků špatně, ale jak si sednu do toho zahuleného auta, okamžitě mě bolí hlava a je mi na zvracení. To samé třeba s pusou na dobrou noc (ne, deset mi fakt není :D jsem takové malé dítko, to stejné s animákama, ale to po tátovi mám. Kéž bych mohla být dítě do konce života, je to největší pohoda.) kdy mu cítím z huby ten smrad, nebo když jsem v dílně a je tam zakouřené. Nechutně to smrdí, já nevím, co těm kuřákům na tom chutná, a ještě, když se podíváte na ty plíce, s pocitem, že může dostat rakovinu a umřít VÁŠ TÁTA, snažím se mu to rozmluvit. Ale asi ne dost tvrdě. Někdy mu musím ukázat občanku. Nehledě na to, cigarety taky stojí docela jmění, a kdyby nehulil, máme krásnou zahrádku. Místo toho je to jenom plocha plevele a popela, a to mu očividně nevadí. Ať se pak nediví, že mu nikdo nechce pomáhat. Já sekat neumím, máma spí po práci, ségra není doma. (Po kolikáte to zmiňuju? 1000x?)
Dostáváme se k financím! Yaay! Po mámě jsem dost skeptická, co se týče peněz, a jak jsem už říkala, my jich taky nemáme zrovna na rozdávání. Na uživení máme a sem tam si koupíme něco navíc, ale oproti třeba mojí spolužačce, co "jen tak" za vysvědčení dostane dary v hodnotě tří tisíc a ještě její mamka nedělá, tohle nemá obdoby. (Ale závist v tom je, přiznávám se a nezaklepávám to do země jako moje dnes už bývalá spolužačka, která všem lezla na nervy a asi nejvíc ze třídy mi nadávala do šprtů, heh.) Ale musím být ráda, že se nám aspoň nerozpadá dům a moje máma nechodí do tří prací. Mám notebook, anduláčka, televizi, knih taky zrovna nemálo, oblečení taky, ok. Ale co bude v budoucnu? Jsem hrozně pesimistická, taky hlavně kvůli rodičům a celkově i sestře. Špatně si shání brigády (ale Itálie se celkem vydařila), máma pracuje v továrně na tři směny a pak je celý den mrzutá, táta skončil s podnikáním a pracuje ve firmě, a ani jeden nepobral moc peněz. Moje máma říká, že taky hodně peněz prožerem. Heh, tři tisíce týdně za jídlo asi dost je, ale pořád je to míň než to, co si dovolují ostatní. My nebereme drahé věci, my bereme hodně levnějších věcí. Pak to takhle vypadá. Ještě k tomu zaměstnání - já se jako fakt začínám bát, že si ji nenajdu. Mým dnes už položivotním snem je být delegátkou, jazyky mě baví, dějepis (architektura) a sem tam nějaká ta historie, králové, blabla jsou celkem fajn (zatím). Jen novověk a války není nic pro mě, a toho se myslím že vyvaruju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama