Horoskopy

21. června 2015 v 9:56 | Smar :3 |  Témata
Každý jsme nějaké znamení zvěrokruhu. Já jsem beran, tedy upřímná, otevřená, přátelská. Vím, co chci, musím si všechno urovnávat a umím si za tím jít. Řekla bych, že jsem tolerantní a mé myšlení není zatíženo předsudky. Naopak ale mám problém přizpůsobit se něčemu co se mi nelíbí, proto mě baví rebelie :P (Přečteno na horoskopy.cz/beran ) Na horoskopy věřím, myslím, že to docela i sedí. Ráda si přečtu, ale nezakládám na nich životní rozhodnutí, to si raději potrpím na instinkty.
V čínském horoskopu jsem koza ve znamení vody :D Je to hrozné, protože ostatní u nás ve třídě jsou koně (až na ještě 2-3 vyjímky, to jsou taky kozy). Celkově tato dvě znamení na sebe celkem sedí, jenom beran má mužskou povahu a koza ženskou. Řekněme, že se někdy chovám jako chlap a někdy jako ženská a to docela sedí.
Pak ještě v téhle oblasti existují karty, šťastná čísla a tak podobně, nebo co jste za strom, ale zapomněla jsem tu stránku, musím pohledat.
O hodinu později:
Tak, mám je dokonce dvě - www.vestirna.com a numerologie.najdise.cz
Existuje fakt hodně druhů horoskopů, dokonce jsem ještě objevila keltský, ve kterém jsem javor. Nejlepší je, že všechno na sebe perfektně sedí, všechny horoskopy do sebe zapadají. Jak to ti lidi dělaj?
Pak je tu třeba osudové číslo - moje je 7. Když jsem to kdysi náhdou objevila, všem jsem ty čísla počítala :D Je to jednoduché - sečtete den, měsíc i rok po cifrách (např. 1999 - 1 + 9 + 9 + 9) a pak to dvojciferné (nebo trojciferné) číslo taky sečtete po cifrách do jednoho čísla. A pak je k tomu nějaký popis, to si na těch stránkách najděte.
Je třeba dokonce neuvěřitelné, (máte sice hoodně malou šanci) ale můžete poznat znamení člověka podle vzhledu. To nevím, jak je možné, ale jde to, párkrát se mi to povedlo :D
Ještě je dost milostných horoskopů, dokonce i milostných aktů podle znamení. Na tohle bych se ale vyprdla, pokud s láskou nějaké problémy nemáte.
Pak jsou třeba karty (nejčastěji tarotové). V těch moc důvěru nemám, ale zeptala jsem se na odpověď ano/ne:
"Bude můj blog aspoň trochu úspěšný?"
"Zřejmě ano."
No uvidíme, sama jsem dost zvědavá. Co je na seznamu dál? Různé symboly a znaky, ty vynecháme, v tom absolutně nemám ani trochu přehled.
Optické iluze - samou mě to překvapilo. Když jsem na facebooku uviděla jednu z optických iluzí a stáhla si to, pokud by to byl gif, byl by to fake. Ale jak se to objevilo na spodní liště jako obrázek img, vytřeštila jsem bulvy. Tohle je dost zajímavé. Takových iluzí jsou tisíce, na té větírně si nějaké prohlédněte.
Potom je tu třeba magické koule, u které jsem ráda, když mě povzbudí, kostky, strom života, hodiny smrti (odbíjejí jednotlivé sekundy vašeho života), sirky, vrba přání, čtení z ruky, runy apod. Zkoušela jsem jen něco, ale když se nudíte, opravdu zabaví, a možná vám otevře bránu do vaší duše! :D
To by bylo asi všechno, celkově je můj názor na tohle všechno pozitivní, i když v tom mám zmatek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama