Magie a fantazie

21. června 2015 v 9:15 | Smar :3 |  Témata
Jako malá, ale přece i teď mám bujnou fantazii a jsem docela snílek. Teď už mám nabitý program, ale dřív, když jsem se nudila, lehla jsem si a snila o hrozně moc věcech, mezi ně patřilo mít většinou nějaké schopnosti, nebo být součástí nějakého filmu, sériálu, nebo třeba pc hry, např. Heroes 5. Jako ještě menší jsem si vymýšlela svoji vlastní postavu třeba u my little pony, nebo i u jiných pohádek.
Později jsem objevila spolu s kamarádkou jeden krásný web o magii. Ještě úplně nejsem přesvědčená, jestli na ni věřím, nebo ne, ale jsem docela pověrčivá, a ráda bych zažila něco magického. Pokud se ptáte pro koho jsem v neustávající válce upíři vs vlkodlaci, tak už od mala pro vlkodlaky. Moje kamarádka ke mně konvertovala. Znáte to, já už jsem viděla stmívání asi v 6 letech, a tak hrozné to nebylo. Později jsem odkoukala všechny díly a byla přesvědčená, že jako celkem fajn, ale na knížky to nemá. Melu všechno dohromady, ale teď do toho zatáhnu i knížky a filmy. Osobně jsem teda pro knihy, jako filmy fajn, ale to už naši fantazii dost omezuje. Taky hrozně miluju ty lidi, co se strašně chlubí že vůbec nečtou a tak. Pak z nich vyrostou omezenci, kteří se ani nedokáží vyjádřit. Taky bych neřekla, že mám nějak velkou slovní zásobu, ale jsem věrný čtenář hlavně sci-fi a fantasy, jak už tenhle článek naznačuje.
Dám sem odkaz na ten super magický web: http://darkprincess.blog.cz/
Kouzla se mi zdají hrozně složité, to už tak bývá a asi bych se bála je provádět, natož vyvolávat kolem půlnoci vlkodlaka v začarovaném kruhu u nás na zahradě plné plevele, a celkově, když se tam v noci podívám, nemůžu vědět, co tudy prošlo. Máme tam tři kočky, které se u nás vždycky stavují, hodně ptáků (kteří se ale chudinky asi otráví, protože jsme chtěli vyhubit ten plevel), byl tam jeden ochočený holub, miliardy brouků, ale také mí dávní nepřátelé - slimáci. Ale o těch víc v článku o fóbiích.
Každopádně, k mému novému dílu na wattpadu, které jsem ještě nezveřejnila, které má být o řekněme 'náboženství' (taky můj výtvor) jsem se odhodlala až po několika letech. Nejsem křesťan, hinduista ani buddhista, islámista... Prostě jsem bezbožná. A jen tak pro nějakou aspoň víru, když nemůžu věřit v sebe, jsem si vymyslela tohle.. Eh.. Řekněme, že píšu 'bibli' ve svém písmu (to jsem taky vymyslela). Můžu vám z ní někdy něco opsat :D Proč ne.
Založila jsem ho tak, aby bylo neutrální ke všem, a aby byli lidi zodpovědní sami za sebe. Něco si přečtete v příběhu, něco tady, jsem nepředvídatelná.
Takže řekněme, že na magii věřím, ale odvážila bych se jen na nějaké kousky. Nikdy jsem duchy nevyvolávala, a myslím, že je to akorát bude rušit, takže se zastávám názoru "Vyvolávejte jen pro radu,". Pokud budete mít nějaké jednoduché kouzlo, napiště mi ho do komentářů.
PS: Vím, že je to praštěné, ale strašně bych chtěla být nějaká nadpřirozená bytost. Kdo ne? Hodně čtu, že lidi nějaké ty bytosti jsou a pak píší, že máme být rádi, že jsme lidmi. Já bych ty schopnosti nechtěla pro sobecké účely, ale i třeba někomu pomoct. Zastávám se názoru, že lidé jsou zrůdy. Nevím, jestli to s tím souvisí, ale tenhle obrázek mi dává zabrat (někomu může přijít nevhodný):

Tak, tohle by možná bylo všechno k magii a fantazii, a ještě jednou připomínám, že kdykoliv můžu o tom napsat článek znovu a něco doplnit, tak se nelekejte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama