Škola 01 - jídelny

21. června 2015 v 19:24 | Smar :3 |  Témata
Řekněme, že první věc co příjdu do školy v pondělí ráno je načipovat si obědy. Musím se přiznat, že někdy kecám, že jsem si čipovala a snědla to, i když bych se nepřinutila na ten humáč jít. Většinou je to opět v pondělí. Dřív jsme s holkama měly každý den jedna službu - ta všem nosila pití dvakrát. Samozřejmě k obědu byly v pondělí vždycky s*ačky a to jsem měla službu já. Kvůli tomu, že jsem nechodila se pak ještě dohodly, že budu nosit každý den (po tom kdo službu měl, jen všichni budou nosit 1x). Tak jsem se na ně s prominutím vy*rala. Myslíte, že můžu za to, že mi v pondělí obědy nechutnají?
Abych nezapomněla - musím si zastěžovat na dvě hlavní věci. Jako dobře, vaříte nám zdravě, to velice chválím, ale oproti jiným školám a jejich nechutným žákům se to nedá.
"Čau, co jste měli na oběd?"
"Koprovou polévku a hnusný guláš, ve kterým bylo v mase snad 98% tuku."
"My smažák s hranolkama nebo boloňské špagety. Šel jsem na 1. Vy nemáte druhé obědy?"
"Ne."
"Haha! A ještě vám vaří takové hnusy!"
Za takovéto lidi bych zabíjela. Setkávám se s nimi na každém kroku a ve škole i v jiných oblastech. Však si o tom počtete.
Když jsme byli menší, ještě tak 1-3 třída, tak jsme úplně (myslím že všichni) nenáviděli to, když došla nějaká učitelka/vychovatelka a začala nám to jídlo nutit, popřípadě nás krmit. Polovina lidí hodila šavli, eh.
Nevím, co mají za problém. Když nám to nechutná, tak prostě nechutná! Zhnusily se mi z toho všechny polévky a doteď si je neberu. To mi připomíná historku o naší "milované" bramborové omáčce. Přisedla si učitelka a nutila nás to jíst jako vždycky. Jenom se otočila o 180 stupňů a já už jsem byla v tahu. Chudák moje BFF. Snědla toho dvakrát víc.
Dále mi taky tuto myšlenku vnuklo Selassieho video: https://www.youtube.com/watch?v=ENQjw104zYM
Opravdu, ty 'překvápka' jsou časté i u nás. Je to fakt nechutné - tu vlas, tam vlas. Dobře, snažíte se uvařit pro celou školu, za to vás ctím, ale trošku víc ohleduplnosti by se šiklo.
Tohle si myslím o jídelnách. A co vy? Vynechala jsem snad ještě něco?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama