Založení rodiny, děti, sbírky a týrání zvířat

22. června 2015 v 16:45 | Smar :3 |  Témata
Když navážu na předchozí článek, který se týkal hlavně dětí, tak se zaměřím na rodinu. Do budoucna bych se ráda přestěhovala na věsnici kousek asi od Prahy do menšího domu a byla bych s manželem. Na děti moc nejsem. Nikdy jsem si nehrála na maminku s panenkami/miminy. Nikdy jsem do toho fakt nebyla. A taky, když si vezmete dnešní dobu, kdo ví, jak bychom na tom byli s financemi, pak bych ještě musela jít na mateřskou. A ještě to dítě porodit! Když vidím, že si žen polovina mužů ani k vůli tomu neváží, nemá to smysl.
Vím, že podstata lidského života je rozmnožit se, ale když vidím tyhle "lidi", chci říct spíše "zrůdy". Taky mohou být děti neovladatelní spratci, ke kterým pořád musíte skákat. Můžou být rozmazlení, tvrdohlaví, a co teprve puberta! Myslím, že je správná, ale vychovávat sama sebe bych asi nechtěla. Natož nechci skončit jako Afričan s třinácti dětmi a totálně bez peněz. Podle mě to, že z toho dostanou dávky, nebo to, že věří, že se o ně ve stáří děti postarají jsou kecy. Jednou učitel řekne tohle, jednou tamto. Jsou to výmluvy. Podle našeho rodinného názoru tam spíš nemají co dělat, a potřebovali by pořádné balení kondomů.
To mi zrovna připomíná jednu velice trefnou reklamu: https://www.youtube.com/watch?v=bYvLahRzabs
Jaké mám ještě důvody být bezdětná? Hmm. Sice budu ve stáří sama, ale aspoň budu mít svou drahou polovičku, na kterou se plně spoléhám :3
Jo, a ještě se budu bavit o jedné věci, a tím jsou sbírky pro nemocné nebo postižené děti. Na to se navybírá tolik např. víček! Ale dělá snad někdo něco pro zvířata nebo útulky? Jsou snad zvířata méně cenná? Osobně jsem teda rasistka co se týče lidí hlavně z afrických či čínských krajin. Nejde mi ani tak o barvu pleti, o národnost jen z poloviny, ale hlavně o zvyky z jejich zemí. Co se týče romů, znám i několik spořádaných pracovitých lidí, ale většina jsou pěkní hulváti. Toť můj názor. Jaký je můj závěr?
Budu bezdětná, protože děti officiálně nemám moc ráda a co se týče budoucnosti, mám o tomhle pesimistické názory (eh, finance) a budu se snažit žít skromně. Jenom takové hračky na měsíc vystojí tak půlku platu, pokud to budu moc přehánět. Taky hodně lidí je přesvědčeno, že my jsme bohové a zvířata nic. Z toho je taky jejich přesvědčení, že týrání zvířat nebo množírny, kde matky přicházejí o život nejsou špatné. Klidně bych pracovala v nějaké věznici, kde by se lidem oplácelo, co způsobili druhým, jak lidem, tak zvířatům. Tresty smrti rozhodně ne - je to pro ně spíš vysvobození. Když jsme se s kamarádkou dívaly na koňské jatka, je to něco opravdu ohavného. Já teda vegetariánka, veganka ani vitariánka nejsem, maso jím normálně, ale to z množíren je čiré zlo. Žiju v přesvědčení, že maso z kauflandu pochází z toho statku, který vypadá celkem v pohodě. Prosím, nekazte mi moje přesvědčení. Další videa jsem viděla z množíren, kde slepicím podřezávali zaživa krky a by vykrvácely, a malé kuřátka házeli do obrovského mixéru. Jak je mi z toho smutno. Jsem ujetá hlavně na ptáčky :(
Tak, to je všechno, vytlačila jsem toho (ne, nebyla jsem na wc) ze sebe hodně v docela krátkém článku. Jaký je váš názor?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama