Zuby, rovnátka, skromnost

17. června 2015 v 5:59 | Smar :3 |  Témata
Zrovna si kývu se svhým neposedným špičákem, za chvíli bude na řadě i ten druhý a jedna stolička. Jsem se svými zuby no, celkem spokojená až na to, že já jsem hrozný albín ( :D ) a mé zuby vypadají žlutě. Taky jsem občas slýchávala přezdívku jako 'Upír', protože mám dva řezáky hrozně vyjeté z řady, ani nekoušou. U zubařky na prohlídce jsem byla naposledy asi před rokem (odešla na mateřskou). Prý bych měla jít na rovnátka, ale absolutně nevím, o co půjde. Ale moje zubařka na rovnátka je asi úplně vyšinutá, protože chce počkat, než mi vypadají všechny mléčné zuby (jo, tak těch mám na svůj věk ještě hodně) a celkově nás vykořisťuje! Sestra měla mít rovnátka 2,5 roku, a ona jí je nechala 4 roky. Vážně? Když si tak vzpomínám na mé počteníčko z internetu, dlouhodobé nošení rovnátek zuby POŠKOZUJE.
Rozhlodlo se, že tedy rovnátka mít budu, možná ale jenom nahoře, ale nevím jestli vyndavací nebo na pevno. Vím, že myslím strašně do předu, ale furt si nevím rady s gumičkami. Moji favoriti jsou tyrkysová nebo červená, nebo tak. Ale červená celkově vypadá divně :D
Každopádně - víte, co úplně miluju? Takové ty hrozně optimistické lidi → "To nebude bolet," "Jenom to štípne," "Nic to není," -_- Chápu, že se snaží tě uklidnit, ale já jsem, milí čtenáři co se týče takovýchto věcí strašně pesimistická. Myslím, že jsem docela i spravedlivá, až na pár vyjímek. Dostáváme se ještě k jednomu důležitému bodu - skromnost. Nepřehání to trochu lidi? Sejdou se dvě holky, každá namalovala obrázek. Oba jsou skoro stejný.
"Jé, ty ho máš tak krásný!"
"Ne, vůbec se mi nepovedl, je hnusný. Ten tvůj je nádherný."
"Ne, to ten tvůj!"
Pokud se mi to povede, někdy vletím mezi obě, a ječím:
"Hej! Řekněme, že to obě nemáte zas až tak špatný, ale světoví malíři zatím nejste. Vyřešeno."
Jsem tady s tím trošku chuligán, ale vraťme se zpět k rovnátkům. Celkově zubařství úplně MILUJU (ironie) a závidím lidem, kteří nemají problém se zuby. Těch je asi jenom hrstka, a někdy kvůli závisti umím být protivná, však to znáte. Co jsem si ještě hezky početla, tak nejnechutnější věc jsou prý otisky. Fuj. Co vidím ten popis, tak se asi tak brzo pobleju.
Nicméně, na rovnátka se netěším, ale nechci být nadoživotí upír se žlutýma zubama.Potom mě ještě trochu štve obočí, ale o tom v dalším článku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama