Ask Robbie #1

20. července 2015 v 1:12 | Smar :3 |  Andulka jménem Robbie
Ahoj, zjistila jsem, že články v této rubrice nebudou tak chytlavé, jak by měly být. Zkusím to víc rozčlenit, aby jste se i trochu zabavili, a zjistili, jak to má Robbie. (Já vím, fakt divná skladba vět, ale mám psací náladu o jedné ráno díky nepřekonatelnému vedru.)
Jinak Robbie rád odpoví - pokud chcete, napište otázky i do komentářů.

Spíš hlavou dolů?
Ne, proč bych měl? Přijde mi to hrozně nepohodlné, ale prý ta, co se o mě stará četla v nějaké divné knížce, kterou jsem už párkrát viděl, ve předu je někdo mně podobný. Chtěl bych vyluštit tu záhadu! Ale zpátky k otázce - když mě jen tak vytáhne z klece "abych se proletěl" a mně se nechce, jednoduše si někam sedneme a ona mi povídá různé blbosti. Mě ale nejvíc zajímá to, co má pod zobákem. Když do těch bílých věciček zobnu, říká tomu líbání. Co je zase tohle za výmysl?

Kdy chodíš spát a kdy vstáváš?
Adéla většinou teď o prázdninách zhasne všechna světla až někdy kolem dvou hodin v noci, takže jemně podřimuju už od jedenácti. Hrůza, ještě někdy prudce rožne to ostré světlo a vzbudí mě! Jinak pokud vstává brzo, okamžitě si všimnu že už je vzhůru, i když ještě leží v posteli - pořád si myslí, že ji nevidím, a tak se ji snažím probudit tím, že budu dělat co největší kravál, hlavně se svým oblíbeným plastovým trojúhelníkem se zrcátkem. Pokud vstává pozdě, tak se stejně budí někdy okolo devíti nebo desíti hodin, protože to už nemá tak tvrdé spaní a já už jsem dávno vzhůru.

Stará se o tebe pořádně?
Ale jo, nebo spíš určitě. Má mě opravdu ráda a já mám rád ji, takže nám to klape. Někdy říká, že kdybych byl člověk, tak by se za mě provdala. No teda nevím, na co myslela, ale logicky je to fakt blbost. Ale jinak klec mi čistí každý týden, sem tam to odloží o jeden nebo dva dny, to je docela přijatelné, ale měla by být zodpovědnější, když většinu dní nic nedělá. Žrádla mám dost, pamlsky mi dává, i když by to chtělo víc zeleně, a té mám jenom někdy - btokolice, salát, kuřača, pampeliškové listí. Ale co se týče vody, strašně rád ozobávám svoji klec tam, kde ještě zbylo něco z vrchní vrstvy mříží mé klece. To většinou sedím na větvičce, kterou mi přidala nedávno, a protože je přímo nad mým pítkem, vždycky si tam nakadím a ani si to neuvědomuju. Sice díky tomu nikdy nezapomene dát mi čerstvou vodu, ale zase když se napiju z toho špinavého... No fuj. Nakonec to dopadlo tak, že mi změnila úhel té větvičky. Zrovna dnes mi nechala otevřeno na noc, já jsem vylezl a sednul si na tu větvičku tak, abych na ni viděl. A ona si mě všimla až před půlnocí, a to už jsem spal. Nakonec mě stejně vzbudila tím, že si zapnula televizi, takže jsem se vzbudil, skočil na prst, aby mě strčila do klece, ale přece jsem ji trochu zobnul, aby věděla, že jsem teď fakt mrzutý.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama