Ask Robbie #2

23. července 2015 v 23:32 | Smar :3 |  Andulka jménem Robbie
Kolik vážíš?
Vážil jsem něco kolem 60 gramů, ale po přepeření jsem o šestinu zhubl. Pokud jsi aspoň z poloviny chytrý jako já, tak víš, kolik vážím teď, hihi! #smartRobbie

Jaké pamlsky máš rád?

Tyčinky, vitamínové perličky, brokolice, vlastoAdélovsky strouhanou a předkousanou mrkev jedenou přímo z určitého místa (NoDvojsmysl) a taky brokolici (Jak to můžeš žrát? Něco proti? Brokolici jsem se naučil jíst od Adély. ^^ )
A taky jsou fajn pampeliškové listy a "kuřača" , jak jsem už říkal. A mám pak tak zelený zobák, že hrozně rád sviním bordel po všem možném!

Nějaká příhoda?
No, zrovna včera jsem dlouho nebyl venku a tak mě teda na večer vytáhla Adéla s tím, abych se proletěl. Její táta ji ale pak zavolal na večeři, a tak mě vzala s sebou. Prvně jsem byl teda fakt vystrašený z toho kam mě nese i s tím, že jsem tam několikrát byl. Do pokoje bych se ale zpátky netrefil a tak jsem se držel jako klíště na rameni. Pak jsem pochopil, že mě řezat nebudou a trochu jsem se uvolnil. Lozil jsem po jeho hlavě a rameni, kde jsem zanechal bobek s polu s kuchyňskou deskou. To kdyby viděla její máma, tak zešílí. Jí by na Bohnice stačila i jediná zmíňka o tom, že bych byl v kuchyni. Zatím co oni jedli, já jsem cupital po pultě a ozobával talíře a misky. Pak jsem ale seskočil na stůl (který je hned vedle) a zvědavě chtěl prozkoumat to jejich jídlo. Bylo to takové oranžové, dlouhé a na tom byla taková hnědá omáčka jako kdyby z masových prožků.
A: Robbie, tys myslel špagety... Tak pardon, byly to špagety. Chtěl jsem ochutnat, ale odehnala mě od toho, že prý nesmím. Pf! Myslí si, že nejsem pořádný chlapák!
A: Ale to víš, že jsi. Ale já nechci, abys umřel na nějakou otravu. Stejně by ti to maso nechutnalo.

Havaroval jsi někdy?
A kolikrát! Sice to bylo tak na infarkt, ale úspěšně jsem to přežil. Adča byla taky strachy úplně vedle. Naštěstí jsem to ale schytal párkrát za topení, když jsem se chtěl osušit tak několikrát do vany, potom jsem jednou spadl na stůl, ale tohle je ultimátní. Jednou jsem přistál tak blbě, že jsem byl ve tmě a sám nevěděl, kde jsem. Schoulil jsem se tak do klubka a čekal pro pomoc. Když jsem ji slyšel, jak volá, kde jsem, chtělo se mi brečet. Pak mě ale vytáhla z koše, a já si uvědomil, jaké jsem měl štěstí, že jsem seděl na papíře. Pak jsem jí skočil na prst a zvrtlo se to ve vášnivou...
A: Robbie, sakra, co to tu vykládáš! Líbáme se furt!
A-ale to byla tak romantická situace!
A: Buď rád, žes tu pusu vůbec dostal, když jsem tě vytáhla z koše. Pak jsi letěl do umyvadla! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama