Giraffe Evolution (+ Cow, Platypus, Goat)

13. července 2015 v 16:10 | Smar :3 |  Recenze (možná)
Jeden z řady 4 skvělých clickerů na android, ve kterých skřížíte dvě žirafy stejného druhu a výsledkem je nějaká lepší. Takhle je křížíte do nekonečna (nebo do limitu, u žiraf je třeba 18 druhů na Zemi, 18 na Marsu; u koz 24 druhů, u ptakopysků taky 18 druhů a u krav přesně nevím). Postupem získáváte víc peněz a za ty si kupujete vylepšení, nebo povedené oblečky pro určité druhy žiraf.
"A proč neuděláš recenze na všechny čtyři díly? A proč zrovna žirafy?"
Protože je to na jedno brdo a žirafy mi přijdou nejpropracovanější v tom, že mají mimozemšťany i oblečky a Mars a tak. Nejobyčejnější jsou myslím krávy a ptakopysci, kozy mají kouzelné bobule, ale jsou bez oblečků. (Které jsou podle mě celkově ohavné až na pár vyjímek, např. "SWAG brýle s modrou čepicí" jsou docela fajn.)
Hra ale navádí na to, že budete chtít moc moc hru dohrát, objedete všechny čtyři díly a dál je smažete, protože je nechcete dělat znovu. Každopádně dojedete na konec a máte po zábavě. Proto se vyplatí ji hrát jen v dlouhých chvílích a moc vás to nenaučí, jen se budete těšit, jaký mutant z toho vyleze příště.
Hodnocení: 5/10

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama