Moje appky na mobilu (23.7.15)

23. července 2015 v 23:43 | Smar :3 |  Když se člověk nudí...
Když už dělám ty recenze (pokud to tak můžu nazvat), podívala bych se i na ostatní věci, které příjdou vhod.
Baterka a AntiVirus - K tomuhle nic dodávat nemusím. Posvítit si pořádně někdy fakt pomůže a bez antiviru by mi mobil asi krachl, protože já jsem schopná zavirovat všecko.
Star Chart - Pokud si vyjdete ven pozorovat hvězdy a jste absolutně neschopní něco poznat nebo najít, radši si to stáhněte, nebo to skončí slovy: "Hele, hvězda."
Instagram - Když se nudíte a chcete se o své fotky podělit s ostatními či sledovat např. youtubery, tak je to aplikace pro vás.
Google chrome - Protože je lepší než obyč. internet.
Facebook (+ messenger) - No prostě facebook. Pokud patříte mezi ty závisláky jako jsem já (Nejsem závislá tak moc, ale někdy to projíždím ještě po druhé, protože se mi nechce nic dělat. Jo, ta lenost je svině.) tak se to hodí.
EPP - viz. článek přímo na toto téma
YouTube a Obchod Play - To snad nemusím popisovat.
Skype a Viber - Přes Skype doma volám, ale to jen výjimečně, přes viber to jde taky, ale ten je spíš kvůli tomu, že spolužačka nemá facebook a jinak se jí prostě nedopíšu a ani nedovolám.
Foťák, galerie, hudba - Jako každý mobil. Foťák mám celkem přijatelný (5 mpx), písní je tam natísněno něco okolo 50.
Potom jsou tu ještě hry, které poznáte lépe v recenzích. Jinak mobil mám Samsung Galaxy SIII mini a jsem s ním naprosto spokojená. Spolu se skoro všemi mobily má ale šíleně malou baterku. S maximálním jasem a hraním té nejvíc vybíjivější hry vám vydrží maximálně hodinu. A nabíjení trvá tak tři a půl... Proto se snažím šetřit jak to jde. Zde je picture mého modelu:
PS: Spolu s ním vlastním dvoje sluchátka (original k mobilu a pak ještě jedny světle modré) a tři obaly. Dva od ťamanů za super cenu - sice nechrání úplně celý, ale na domácí použití postačí a potom jeden dost drahý z internetu, který už je sice trochu oťukaný a zežloutlý, ale poskytuje maximální ochranu spolu s fólií. Snažím se prostě miláčka chránit. Poslední dobou mám pocit, že ho nějak nemám ráda. Musím se s ním jít pomazlit do postele :D
Můj hlas svědomí je prostě někdy neodbytný. Dokud ne, tak ne.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama