Nohy, zvědavost, pelichání, vůně

12. července 2015 v 21:03 | Smar :3 |  Andulka jménem Robbie
Co jsem si všimla, tak měl dnes Robbie svoje dny (eh, nemyslím to tak! :D ). Měl hrozně dobrou náladu, z části myslím ale i proto, že už máme prázdniny, a mám na něj dostatek času. Trošku jsem si ho za ty prázdniny vycepovala. Pořád září štěstím a poslední dobou strašně rád zobe můj nos, a vždycky když se češu, má tendenci mi přistávat na hlavě. Je to takový malý, roztomilý, ale pořád přesný vrtulník.
Protože tohle píšu pár dní po založení článku, jsem hrozně ráda, že jeho pelichání už ustává. Myslela jsem si ale, že andulky pelichají tak 2-3 krát ročně, ale Robbie tento rok přepeřoval už třikrát. Co jsem se dočetla, prý je to i tím, že pořád žije v teple.
Jinak taky všude píší, že andulka se překoná kvůli zvědavosti, často se kvůli ní učí nové věci, ale často kvůli ní i umírají. To je ta rovnováha jejich života. Zní to docela smysluplně, ale Robbie se mi zdá spíš "vychcaný", než zvědavý. On vždycky něco vymyslí tak, aby se tomu vyhnul.
A ještě poslední věc - taky se vám stává, že vaše andulka vždycky jinak voní (mě teda rozhodně <3 ) v jiných náladách? Já to prostě poznám, ale když se andulka okoupe, tak už smrdí tak jako tak :D
Pokud máte andulky (nebo 1), jak to šlape u vás?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama