Průběh prázdnin (do 15.7.2015)

15. července 2015 v 12:59 | Smar :3 |  Deníčkování
Jak si užíváte prázdniny? Já jako obvykle - sem tam čtení, sem tam chození ven, sem tam nějaký film a miliardy hodin u počítače, protože jako vždycky nemám co dělat (když už je večer). Rozhodla jsem se konečně pro ráznou změnu. Zítra si uklidím (uklidila jsem si už asi před čtyřmi dny, ale došla moje dvouletá sestřenice a je to v čudu), upletu kus toho náramku z bavlnek (nebo-li přátelství). Jinak se mi docela zdá, že ho nemůžu plést jinde, než u ségry v pokoji a nemůžu u toho dělat něco jiného, protože jinak udělám chybu a proto se nad tím hodně pozastavuju. Jinak, řekla bych, že zvládnu asi 3 vzory, ale nejsem žádný talent - zrovna se mi zdá, že to málo utahuju. (Pro ty, kdo ty náramky neznají sem hodím pár obrázků.) Jinak mám potom ještě plno možností - víc hudby (poslední dobou to nějak flákám!), cvičení na míči, psaní (nebo spíš upravování) mého nově dokončeného příběhu (až bude hotový, hodím ho do Wattpad Works), kreslit, a taky jsem si až teď uvědomila, že jsem už čtyři dny nehrála na klavír :O Dopíšu to později, mějte se.
Když už jsem se teda rozhodla něco dělat a jak jsem uklízela v pokoji, vyhrabala jsem svých padesát zaprášených výrobků z barevných gumiček na pletení, z většiny známé jako Loom Bands, mezi které patří třeba nespočet náramků, zvířat, jako třeba pes, páv, kočka, skunk, krokodýl (který mi zabral asi 5 hodin), dutý vánoční stromek na kraviny a nebo úplně boží vánoční kaktus, ale ještě je tu jeden "masterpiece", který sice zase není tak těžký, ale úplně boží. Pod názvem "IMAGE náramek" jsem z toho spíš vytvořila potítko na čelo. Zapletla jsem na to jméno andulky Robbie a taky dva líbající se ptáčky. Pokud někdy budu chodit do bojových sportů, na čele jedině s tímhle.
To by bylo asi všechno z prázdninových věcí, na které mám možnost, ale nedokážu se povzbudit, a taky kvůli tomu, že mám v pokoji neustále bordel. Řekla bych, že trpím depresí z něpořádku, a to hlavně kvůli rodičům, že mi vnesli do hlavy, jak nechutné to je. Vsugerovávám si kvůli tomu to, že až si uklidím, můžu si dělat co chci, a to je absolutně špatně. Potřebuji nějakou jasnou motivaci, a ne klasiku - až si uklidím, můžu se podívat na další díl Fairy Tailu. Stejně to nedodržím. Dřív to fungovalo, ale to je hlavně o vůli. Pokud vám za to slíbí něco, co si sami obstarat nemůžete, tak vás to zapálí a něco z toho třeba uděláte. Měla bych prostě něco začít dělat, ale sakra nemůžu! Asi ze sebe dělám chudáčka, ale prostě jsem taková.
A taky se dostávám k tomu, že jsem hrozně ovlivnitelná prostředím a vyčítám si úplně každou chybu a většinu věcí předčasně vzdávám. Stydím se vůbec projevit před ostatníma kvůli najivním krávám (celkově lidem) aby mě nezdrbali bezdůvodně za to, jaká jsem namyšlená kráva a i slova "Mám tě ráda," považuju za hrozné klišé a cítím se trapně, když je vůbec vyslovím. Na všechno mám úplně opačný názor, ale neudělám to. Řekla bych, že sebevědomá jsem, ale jen mezi blízkými osobami, a to maximálně mezi některýma spolužačkama, sestřenicí a sestrou, možná trochu tátou. Když jsem si na facebooku dělala takový ten test, kde si mezi 8 osobami vyberete tu, která vás nejvíce děsí, a vyšlo mi, že jsem "Žena v depresi," myslím, že to perfektně sedlo. Zkuste si ten test najít taky, zkusit si ho a do komentářů mi napsat, co vyšlo vám, nebo jestli to cítíte jako já.
Jinak vás nechci navést na negativní myšlenky a držme se přísloví:
"Každý den mysli pozitivně! Ucítíš radost a energii, kterou ti toto myšlení přinese."
Užijte si prázdniny a ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama