Úklid, vydírání, dovolená a tábor

31. července 2015 v 22:27 | Smar :3 |  Témata
Tohle píšu místo deníčku, abych mohla shrnout více věcí najednou.
Dnes byl dost perný den. Zdá se mi, že byl založený na hádkách s mámou. Ona si prostě myslí, že když je na ni už naučená sestra být podle ní nechutná, musím ji napodobovat a hned za to ještě může ona a dost nechutně mě s ní srovnává.
Tátu úplně vynechám. Ten celý den nebyl doma. Hádka v obchodě ještě šla, ale co přišlo odpoledne zase díky UKLÍZENÍ, což je má psychicky nejhorší noční můra, se s tím nemá co srovnávat.
Pořád, každý, každičký den bez vyjímky do mě hučí, abych si uklidla. Úplně každý! I když je perfektně čisto a já mám na zemi nabíječku, hned je tam bordel!
Dnes mě dokonce obvinila z toho, že se uklízení vyhýbám! No je toto možné? Napiju se, najím se, jdu na záchod a mezitím něco uklidím.
"No, a ještě ze mě budeš dělat debila!"
Uuuurgh!
Potom si ještě usmyslí:
"Jako mně nevadí, když si na zemi necháš pár koní (jo, roztahovala jsem je), ale zbytek ukliď!"
Ty koně tam teda nechám, a zachvíli:
"Chceš přes hubu?! Já jsem ti řekla, že to bude uklizené, jinak s náma nikam nejdeš!"
FUCK LOGIC!
Zítra máme jet do zahrad v Kroměříži, to důkladně odeníčkuju...
Potom ještě nasazuje výhružky a vydírání:
"Jsi kretén? Si zase myslíš, že jsi nejchytřejší, co? Okamžitě to odnes, jinak vyhodím ptáka!"
"Udělej to, jinak nepojedeš na tábor!"
S tím táborem je schopná, pokud mi něco chce zakázat, ať si poslouží. Ale jestli si myslí, že jí žeru, že by vyhodila Robbinka, tak se šeredně plete. Přísahám, jestli se ještě jednou opáčí a jenom by zkusila na něj šáhnout, tak má co dělat se mnou. Samozřejmě ale, jak ji znám, by se pak vymluvila na ten tábor, že jo.
Ale když jí dojdou slova, stejně udělá debilní krávu z jiných.
"Proto."
"Protože."
"Ty jsi zase chytrá, co?"
"Víš, co, radši to ukliď, jinak uvidíš."
Motivace strachem. Dennodenní řvaní ze mě neudělá nic jiného, než ještě víc narušeného dementa, který bude otravovat všechny kolem pro trochu pozitivního myšlení. Aspoň, že mě nemlátí. Sem tam mi dá trochu přes hubu nebo prdel, ale to její řvaní prostě řve uši.
Ani si nemůžu zavřít dveře! Zamknout, to možná pochopím, ale:
"Můžeš si zavřít, ale až si uklidíš!"
Uklizeno.
"Otevři sakra ty dveře!"
FUCK LOGIC AGAIN!
Ach, tak to bylo všechno o mé mamce, co jsem k ní měla za připomínky ^^ PS: Něco jí spadne a hned je to jedno dlouhé píp, takže u nás v rodině je naprosto normální, a dokonce ještě lichotivé, když ti řekne kreténe.


Pak jsou tu tábory a dovolené. My na tom nejsme finančně nejlíp, ale umíme si na něco naspořit a tak. Ale když vidím moje spolužáky...
"A kam tento rok pojedete na dovolenou?"
Vždyť jsem ještě nebyla v zahraničí a to na hranicích bydlím!
Možná jsem byla párkár v Praze a Brně, jinak jenom na jižní Moravě. My si prostě dovolenou domluvit nemůžeme, natož se rozhodnout, kam by se jelo. Ještě k tomu mám Barbínovský pokojíček, který by se opravdu potřeboval celý přepracovat a na zahrádce máme metrovou plevel, která ani nejde vyhubit.
Jinak na tábor jedu poprvé v životě a těším se na něj. Proč by také ne? Tvrdě jsem si ho vydřela, ale musím za něj taky částečně poděkovat taťkovi a naší matikářce, možná trochu spolužákovi. Jinak bych byla na mizině. Ale úplně nesnáším reakce mých kamarádů. A to jsem si myslela, že jsou rozumní. Takový šok, když mi jeden po druhém ve skupinkách začali říkat následující věci:
"A ty se tam fakt těšíš?"
"Hele, šprtka jede na matematický tábor!"
"Matematický tábor? Proboha!"
To, že máme učitelku, která se nás snaží učit dopředu, má nás ráda, věnuje se nám, matika je povinná, bude se z ní maturovat a řeknu, že mě to tak nebaví, neznamená, že se nemůžu těšit na matematický tábor! Občas mi přijde, že jsou jak IQ tykve. Mají představy, že celých deset dní budem sedět na zadku a počítat. Si děláte srandu? Vážně?
Tábory jsou taky hlavně o pohybu a přírodě - a když už jedete na matematický tábor, tak vám tam většinu času přece nemůžou tlouct do hlavy vzorce, ne? Podle fotek a různých videí jsem náhodou vypozorovala, že tam dělají i věci jako stoly z těstovin, a pár kilo to udrží. Ale přišla bych tam já a ty těstoviny sežrala i syrové (a Robbie by se přidal).
Nekažte mi mé iluze, na tábor se těším a to mi nikdo nezkazí! (Ale dovolené závidím, to jo.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama