Vedro, prázdniny

17. července 2015 v 11:32 | Smar :3 |  Témata
Prý nastalo globální oteplování kvůli narušování ochranného štítu (atmosféry) kvůli továrnám, co vypouští sajrajt, od jiných jsem se zase dozvěděla, že nastává doba meziledová, kdy zcela vymizí polární čepičky, a bude tu peklo. To bych asi nepřežila, myslím, že nikdo z nás, ani moje nejlepší kamarádka, která miluje horko a čtyřicítky (jako stupně...). No jo, ta jezdí po dovolených...
Léto úplně nesnáším. Je to nejhorší roční období. A když někdo najde argument, jak mi to vyvrátit, mám to zmáknutý.

1) Ale vždyť jsou prázdniny!
"Dobře, uznávám, něco si užijem, ale na dovolenou si ve škole bereme povolenky, na zážitky je dost času i v zimě nebo na jaře o prázdninách, a když je léto, mám chuť promarnit čas u počítače i když je hezky. Pokud se teda překonám, tak je to div divoucí a jdu ven."

2) A co koupání v bazéně?
"Pořiďme si kryťák... Jinak koupat se můžeme i na jaře, kdy sem tam ta teplota zakolísá taky na 30 stupňů, ale já bych přežila i bez bazénu. Nicméně, můžeme se koupat v moři. Slyšela jsem, že jsme asi třetí stát s největším počtem bazénů. Tak jako co máme dělat, když si praotec Čech vybral vnitrozemské území?"

3) Vždyť bys nemohla zmrzku! A kdybys ji jedla někdy jindy, tak se nachladíš!
"Ona ta zmrzka ani tak zdravá není. A stejně, žeru ji, i když mi vedro není, a ještě jsem nebyla nemocná. Když už chodím v tričku v teplotě blížící se k pěti stupňům, myslím, že jsem imunní dost.

Chápu, že někteří máte léto rádi a toto k tomu prostě patří, ale kdybych měla vlastní planetu, tak bych ho zrušila. Nemám oblíbené roční období, myslím, že podzim, zima i jaro jsou na tom úplně stejně, protože když nasněží, tak si otvíráme šampaňské.
Kdo má rád léto, neberte to jako nějaký h8. Určitě se ale najdou nějací experti, viz. facebook, kteří na mě čumí jak vyorané myši. No a co? Tak ho spolu se ségrou nemáme rády.
Jak to máte s létem vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 17. července 2015 v 11:49 | Reagovat

Já už se těším na podzim :)

2 Griptape Griptape | Web | 17. července 2015 v 11:52 | Reagovat

Mám ráda asi všechny roční doby. Bylo by frustrující, kdyby mělo převládat jen jedno.

3 classic-life-or-not classic-life-or-not | 17. července 2015 v 19:49 | Reagovat

Griptape - určitě, ale vzhledem ke globálnímu oteplování máme jenom 2 - obrovské vedro, a akorát počasí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama