YouTube

30. července 2015 v 23:00 | Smar :3 |  Když se člověk nudí...
Dnes bych chtěla napsat o YouTubu. Je to spolehlivý zdroj do Weedu, hledím tam když se nudím, nebo když něco hledám. Je to taková moje sociální síť už od mala (nebojte, účet mám tak dva roky starý). A když už se někam odhodlám napsat, tak moje heslo zní: "Inteligentně, gramaticky správně, stručně, a všichni tě budou obdivovat." (← To poslední není myšleno vážně.)
Rozhodla jsem se vypsat mých 10 oblíbených youtuberů, a proč je mám ráda. Pokud taky koukáte, dopřeju vám pár tipů, a možná se stanete šťastným odběratelem :D

1) Martin Rota - kanály "Naprostoretardovany", "Vědecké kladivo", "Martin Rota", "Lepší než pracovat"´, "ZtrataCasuTV"
Odebírám jen tři první kanály, ale rozhodně toho nelituju. Naprostoretardovany funguje hlavně na asku a potom několik desítek názorových videí, u kterých se pořádně vyřve, vyjádří svůj názor a možná napraví i několik lidí. Vědecké kladivo je nabité zajímavými informacemi a Martin Rota je taková oddechovka, pokud chcete vidět třeba videa z akcí. Musím říct, že mě trochu inspiruje.


2) GoGo - "GoGomanTV" a "GoGosVlog"
Příjemný youtuber, který natáčí oddechová a vtipná videa. Jeho přítelkyně Lucka a jeho mladší bráška Max jsou boží. Celkově, jeho tvorba zahrnuje snad úplně všechno a mě vždy zabaví i na dlouhé hodiny, kdy nemám co dělat. (Teď mám ale plné ruce práce s Doctorem WHOOOO!)


3) Jmenuju se Martin - stejnojmenný kanál
Ten nejretardovanější z nejretardovanějších. Nic neberte vážně. Ani Draw my life. Opravdu od srdce se zasmějete nejen u jednoho videa.


4) Kovy - "GameballCZ" a "Kovy"
Nejlepší tvořiš parodií, kterého jsem kdy viděla. Jedna z nich přistála na vyzváněcím tónu mého mobilu. A pokud nedělá parodie, tak točí inteligentní vlogy. Konečně někdo!


5) TheMadKyo - stejnojmenný kanál
Příjemná ženská, která rozjasní den. Není ani beauty vlogerka, ani let's playerka (kromě pár výjimek) a celkově ukazuje život normální, bláznivé holčiny. Zbožňuju ji ^^


6) Tiffy - "ihasCupquake" a "TiffyQuake"
Tentokrát se přesuneme do zahraničí. Americká fialovovlasá youtuberka, která natačí všechno - od vaření přes challenge a vlogy až po let's playe, kterých má hojný počet. U těch receptů ale šíleně slintám - vypadají ták dobře!


7) Mark - "Markiplier"
Let's player, který již natočil přes tisíc videí. Nevím, jestli je zrovna Američan, ale natáčí taky anglicky, což mi výrazně zvětšuje slovní zásobu taky u "Reaction Compilation" kde jsou i titulky. Nejvtipnější je vždycky:
"Fuck!"
Tit: "Duck!"
"Fuck you, fucking fucky fuck fucky fucky fuck!"
Tit: "Duck you, ducking ducky duck ducky ducky duck!" s chodícíma kachnama :'D
Jinak sleduji u něj Five nights at freddys, the impossible quiz, agar.io, hororovky, animace, highlits a podobně.


8) Hayley - TheHayley73
Když jsem viděla prvně jedno z jejích videí, a to bylo konkrétně o vegetariánství, tak nějak jsem neměla její názor. Na několik měsíců jsem ji odvrhla. Když jsem na ni pak narazila znovu, a to přes Kyo, shlédla toho víc, vyklubala se z ní velice sympatická holka, viz. dnešní WEED...
PS: Neobjevila jsem nějakou super kvalitní fotku, ospravedlňujem sa!


9) Petr - "skupinaslzavevo" a "Hoggy"
Petr Lexa je zpěvákem skupiny Slza, která má jenom dva členy, a to ještě Lukáše. Vydali oficiálně dvě písničky s videoklipy "Lhůta záruční" a "Celibát". Jako Hoggy dělá videa, jako jsou vlogy a challenge. Poslední dobou se ale věnuje skupině, takže moc videí není, no.


10) Explo - "Expl0ited"
Když jsem byla ještě tak o tři, čtyři roky mladší, snad jako každý jsem hrávala Minecraft - kdo ho dnes nezná? Má své plus i mínus, to musím uznat, nostalgicky na něj někdy vzpomínám. Explo má natočeno několik desítek módů, ale potom přestal a přešel opět na vlogy, tagy a challenge. Slovák ako sa patrí a ja ho obdivujem. (Snad mám aspoň jedinou větu slovensky bez chyby!)


Dál odebírám několik dalších youtuberů, jako jsou Selassie, Ment, Jirka, Gejmr, Poods, Ati, Agrael, Marzia, Fayne, MadBros, Peťan, Sima, Pedro...
Ale ještě sem dám zvláštní místečko jednomu, kterého bych nedokázala dát do pořadí 10ti nej, i když by tam určitě patřil...

Spešl) Marley - stejnojmenný kanál
Marley je spolu se mnou Moravák, vyjadřuje se tak jako já a má andulku jako já (outro "How I met your Pepik" je prostě best). Myslím, že kdyby natáčel častěji, tak by se z něj časem stal jeden z mých úplně nejoblíbenějších youtuberů.
PS: Ten taky nemá normální fotku, zde je úvodka z videa a Pepik na vás prdí :D


Tak, to by bylo k tomuhle článku všechno. A chcete znát tajemství?
Když mi bylo devět, chtěla jsem natáčet minecraft... eh...
Tak, dobrou noc, a nelekněte se posledních tří vět. No, raději si vemte sluneční brýle na celý článek. (Co to sakra plácám?) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama