Leden 2016

Píseň

25. ledna 2016 v 17:46 | Smar :3 |  Článkové tagy
1) Rozesměje mě: Piča kurva Pepik (AsKaGangsta)
2) Nutí mě si napsat "Miluji tě": Hello (Adele)
3) Připomíná mi domov: Feel (Robbie Williams)
4) Ohrála se mi: Headlights (Robin Schulz)
5) Připomíná mi dětství: Všecičko je medík (Medívdek Pú)
6) Líbí se mi, ale nesnáším zpěváka: Hey Mama (myšleno na Nicky Minaj)
7) Je mi hanba přiznat, že ji mám ráda: Lullaby for a princess (autora neviéém)
8) Text je boží u: Derniere Danse (Indila); i když tomu vůbec nerozumím (prča, karaoketexty jsou kámoš, né žrádlo)
9) Ráno mě probouzí: Samsung melodie, která nevím, jak se jmenuje, ale jsem moc líná hledat, nabít a zapnout mobil
10) Připomíná mi nejlepší kamarády:
11) Nutí mě plakat: What do you mííín? (Justýna Bieberová - nic proti, jen mi příjde, že holčičí to jméno zní líp!)
12) Připomene mi osamělost: Night (Ludovico Einaudi - svojí dojemností a pocitem, že sestra není doma a jinak to nikdo nezná!)
13) Ráda zpívám: Stay (Rihanna - i když už se mi moc nechce, chce to něco nového)
14) Odpovídá mému aktuálnímu stavu mysli: Dnes sa mi nechce nič (Zuzana Smatanová)
15) Nesnáším: Baby (opět Justýna)

Vánoční čas a co po něm

25. ledna 2016 v 17:37 | Smar :3 |  Deníčkování
Tenhle článek bude asi dost obsáhlý, protože dva měsíce, že jo... Ale moje paměť není bezmezná, takže když si vzpomenu, možná bude druhá část!
Vánoční koloběh - gameřing (tak tomu říkám já), přežírání cukrovím, Robbie, gameřing, záchod, postel
Co se týče Vánočních dárků, nic extra, ale asi jste si všimli 6 článků pod tímto. No, a pár týdnů po Vánocích jsem se dočkala nového nábytku do pokoje! Woohoo! Už chybí jen postel a stůl a taky třídění. Heh. Too nebude moc hezký.
V létě se přemaluje pěkně na fialovo, vyměním obrazy, koupím nový do rámu, zlikviduju žůžový hodiny a nový koberec. To je ale půl roku, takže si pěkně počkám.
Co se týče komunity ve škole, tak je docela klid. Jenže!
Sedím spolu s kamarádkou v "L úchylů" což znamená, že jsme obklopeny bandou nadrženců. Pak to má katastrofální dopad.

Před týdnem si začala naše učitelka odvádět děcka (eh... spolužáky, myšleno) do kabinetu/jazykovky (podle hodiny) a začala je vyslýchat. Potom chodily zpátky, samozřejmě jsme z nich drtili informace, co tam dělaly a tak, nakonec to skončilo asi takhle:
"No, víš, tak učitelka je na tebe hrozně hodná a milá, a ptá se tě na otázky, jestli se dobře cítíš ve třídě a tak, šla/šel bych si s ní povídat ještě jednou."
A takhle odpovídali ÚPLNĚ všichni v řadě, až jsem si z toho udělala fantasy dobrodrůžo (ve své hlavě), že vyměňuje jejich duše a chodí sem vymazané klony. Dokonce jsem dala kamarádce kontrolní otázku:
"Jsi idiot?"
"Jasně."
"Díky bohu."
Ale to mě pořád neuklidnilo. Nakonec si zavolala aj mě a snažila se vypáčit informace. Postěžovala jsem si na všechny, které nesnáším, a to nebyl nikdo jiný, než skupina lidí, kterou opakoval skoro každý, tak ze mě byla hrozně zklamaná, ale snažila se usmívat. (Viděla jsem jí to na tváři.)
Pro mě to bylo taky zklamání, ale hold nežijem ve fantasy světě. To by bylo jiný kafe.

Následovalo známkování z dementní "sestavy" kotrmelců, ve které jsme všichni vypadali retardovaně. 1,1. Díky bohu. Byly i trojky.

Taky u mě zase byla sestřenice. Já samozřejmě každého vyslýchám o škole, takže to padlo i na ni. Chtěla vyzkoušet ze slovíček z angličtiny (což dopadlo tak na 2 podle naší učitelky) a zjistila jsem, že vlastně mají úplně stejnou učebnici, ještě jsou od nás o měsíc po zadu, a to je ve vyšším ročníku, než já.
Stejné to mají ve fyzice, která jim začala až od 7., tudíž taky o rok pozdějc. Dělají si srandu? To jsme gympl, nebo co, tady na hranicích? I gympláky pomalu doháníme! Watafak iz dizz...?! (retardejšn konfrmd)

Dnes jsem neměla zrovna klidný den. Oběd humus, znuděnost lvl 999 (ale 3 dějepisy pořád lepší, než 3 matiky) a hysterie okolo výběru střední školy. Jediné pozitivum asi výtlem naší fyzikářky, když zkoušela místního koktavého skeptika co motá všechno dohromady z fyzikálních veličin. Lol.
Začala jsem hysterčit a všech okolo se ptát, kam mají v plánu jít na střední. Já pořád netuším a na gympl se mi to moc nezamlouvá, protože možná chytrá jsem (egoismus lvl 999), ale neumím se bichlovat dlouhé texty. A prý toho hojné množství lidí litovalo. Prý zchátralci.
Docela mě překvapilo, když moje nejlepčíí kamarádka namítla, že bych radši ani na konzervu jít nemohla, protože prý nic proti znala jednu holku, co uměla líp zpívat a hrát na klavír než já a nedostala se. Však neřekla nic blbého, a nedávám jí to za zlé, ale cítím se uraženě. To bude tím, že kdykoliv jsem jí chtěla zahrát, tak z toho byla jedna velká katastrofa.
Každopádně, ten zpěv bych mohla natrénovat a zdá se mi, že na konzervu chci (i když je to úplná blbost a jako koníček hrát pořád můžu), ale tak nějak mě pohání kupředu dělat úplný opak věcí, co po mně lidí chtějí a chci pokořit rekord a ukázat, že nejsem zbabělý debil.
I když na to stejně nemám.


Teď se zase zamýšlím nad tím, jestli můžou lidi, co mají depresi, o sobě vědět a všude rozhlašovat, že ji mají? Je to vůbec snížené sebevědomí? Hmmm...

A nakonec aspoň něco hezkýho. Vrátila jsem se do dětsko-táborových let. (To je dost švihlá věta.) No, prostě jsem natáhla špagáty po celém pokojíku, hodila do toho pavouka, aby to měla nějakou atmoféru a hrála si na špióna. Robbinka jsem pak nechala odspodu vylétávat na klec, aby se trochu naučil manévrovat, a podařilo se mu to. Já jsem věděla, že je to chytrej fúúúfíík!


Přihodilo se vám někdy tohle s učitelkou?
Taky máte někdy potřebu vrátit se do dob, když jste byli ještě prťata (i když to nemusí být ani 10 let) a dělat ze sebe doma blbce? Já určitě! :3
Opeřený zbytek dne, vám přeji!

Krajské kolo Logické olympiády, aneb výlet do Brna

25. ledna 2016 v 17:30 | Smar :3 |  Deníčkování
Někdy v listopadu jsem se s naší paní učitelkou vydala do Brna za krajským kolem LOGICKÉ olympiády. Nejvtipnější stejně je, že ty olympiády si pletou snad VŠICHNI. Tákže, já řeším:
• logickou olympiádu
• Matematickou olympiádu
• Jámu lvovou
• Klokana
• Pythagoriádu
• Zeměpisnou olympiádu
Ok? Ok.
Nicméně, ve vlaku jsme měly dosti zajímavou diskuzi, jak tam, tak zpátky, ale to už v podstatě všechno víte. Postěžovala jsem si na tělocvik, roznesla pár drbů... Prostě celá já.
Celkově, v Brně je to úplně něco jiného, co se týče dopravy. S lístkama prostě neumím.
Kulturní vložka = Znáte soutěž Popelka? Nic extra, ale když se chci zasmát, tak se kouknu. Dneska jsem potkala jakousi babu, která měla skoro okopírované oblečení...
No, přišla jsem na tu olympiádu, bylo zahájení o Mense ČR a tak podobně.
Tenká vskuvka = Málem jsem pozdravila jakéhosi týpka z tramvaje, který vypadal jak náš organizátor z tábora!
Potom jsem se tam zkámošila s jakousi čtvrťačkou, co byla docela fajn a seděly jsme spolu.
Je po olympiádě, čumím do výsledků a teď.
"Twl já jsem blbá!"
Zadání: Najdi rybu v hlavolamu. (Na obrázku je los a pak jen jeho tělo za sebou.)
Já čtu najdi chybu, a do políčka napíšu "Los nemá hlavu." Pak se mrknu, a:
"Rybu? Twl já jsem ale kráva!"
No nic, jeden bod nic moc není. Teda doufám.
No, zjistila jsem, že jsem dopadla skoro stejně jak v tom prvním kole. A o jedno místo jsem se pohoršila. No bóže. Ale úspěch aspoň, že jsem se prodrala do toho krajského kola.
Další tampón = Škola, na které se to psalo vypadala taky jako fajná střední s francouzštinou, ale nevím, jestli bych ju uplatnila.
Taky hned naproti školy byla jízdárna a oník tam skákal přes překážky bez jezdce :33
A stavily jsme se s účou ve vegetariánské restauraci u Špalíčku, a řeknu vám, byla to mňamka. (Mimochodem, vegetarián nejsem.)

Tak to by bylo asi všechno, já bych ten článek aj po třech měsících vypustila, ale prostě jsem se chtěla pochlubit!

PS: Sponzor Open Gate School kousek od Říčan, kde mám příbuzné vypadá fakt úplně božsky. Takový gymplík, ale nevím, jestli tam berou. Ale! Školné kolem 10 litrů měsíčně... Rlly?

Heštég 6 - Club, Rav a tuňák

13. ledna 2016 v 20:28 | Smar :3 |  StarStableOnline
Asi po 14 dnech jsem zase zpátky. Hrála jsem docela aktivně, jenom 3 dny ani moc ne, páč jsem snědla něco strašně úžasného a bolí mě žaludek, tudíž nejsem ve škole tři dny a zameškala jsem 5 testů! Bože, cos to vymyslel?!
A co nového v SSO? Hodně věcí!
Plnila jsem questy o sto šest, odemkla konečně Greendale Race, sehnala všechny barvy na mou budoucí jezdeckou vestu, za kterou jsem dostala asi 1000 zkušeností, zatímco za pomáhání já nevím třeba (plácnu) mostu dostanu tak 200. (Jen příklad.) Zdá se mi to divné.
Těším se, až se zase navážou ty příběhové úkoly, měl by to být jorvický pětilístek, ale Linda furt mlčí. Až dodělám shánění věcí do Karlovy restaurace, z kterých dostávám 1 úkol = 5 zkušeností, což je opravdu mizerné, vestu, a pokud možno odemknu Barrel Race a pár dalších questů, samozřejmě ještě můžu dělat u Goldspurů, Sunfieldů a Maria daily questy na reputaci na další úkoly, tak snad budu lvl 14 a konečně bych se mohla dostat do GHV skrz hledání nějakého psa co utekl z Winery.
Joo, jsem docela informovaná o tom, co mě čeká, ale přesto žádné spoilery!
Dokončila jsem Vánoční úkoly, takže jsem měla najednou místo sladkého Amethysta trochu strašidelného, ale stále kjút soba (kjút - cute, bože to je tak zvrácené). Zdá se mi, že trošku vypadá, jako kdyby měl vypíchnuté oči a čumák jak to na spodu plynové masky.


Taky jsem potkala svoji starou kamarádku Luciu Bluesmith, ale to je tak dávno, že ani ona si nepamatuje ty blbiny co jsme spolu před tím tropily v Thorny Banks.


S Emeraldem jsem běhala závod s balancující nádobou mléka na jeho zadku, s Melody jsem opět krmila prasátka... Ty jsou tak strášně roztomilé! Melody jsem dala drezurní culíčky a Emeraldovi jsem zase prodloužila hřívu a takhle jim to už doufám nechám. Lol.Jedna mise mě dokonce zavedla až na "neotevřené" (v uvozovkách je to protože oblast se nachází v místě, které by být otevřené nemělo) místo, kde bylo ztroskotané UFO a myslím, že také hvězda. Těch jsem našla podivuhodně mnoho, a dám vám takovou malou radu - hledejte je buď v největších křovinách a nebo pod mostem. To jsou nejčastější skrýše.
Taky jsem si koupila svého nádherného Fríse na Steve's farm za 990 sc (modrý odstín) Raven Lady ♀, který prostě říkám Rav, takže nikoho nechci kousnout, ano? (lol)


Postoupila jsem ve story questech a dostal mě druidův senzační komentář. A taky jsem se vyfotila s křídly z jehličí!
A ta poslední senzační věc? Konečně jsem se přidala do normálního English speaking clubu Heroic Roses, ve kterém je mimochodem i stará známá Lithuánská lamačka rekordů Odette Starlake a sympatická vedoucí Rose Crazystreet. Potkala jsem tam také češku a byl dobrý pokec o meal named "řízky" Francesku Youngcake a omylem vymyslela hanlivou přezdívku jedné z ostatních. Vzala to celkem dobře jako nedorozumění :D
Je to tam opravdu příjemné, ale bojím se, aby mě nevyrazili, když tam teď chodím snad jen ráno na úkoly a na nějaké daily nebo dokonce závody holubím. (To je jakože sloveso.)
Hezký zbytek dne! A co se týče dalších článků, jsem líná, ale něco můžete čekat 3:)