Názvu tohoto článku se prosím oprávněně lekněte.

29. července 2017 v 22:52 | Smar :3
Nevím, jestli se mi vůbec chce psát letošní tábor. Na papíře to celý mám, pěkně schované i s minulými lety a můžu je číst kdykoliv chci, tak se na to asi vyplknu.
Asky s Robbiem jsou mi vtipné dodnes a některé staré cringe psaní je na zasmání taky. Ostatně ta věc je, že už jaksi nemám zájem dál psát tenhle blog. Na počítači mám tak nějak dokument, ve kterém mám napsané věci, co chci udělat a rozepsaný další příběh, takže se psaním nesekám a tenhle blog nemažu, protože se mi designově hrozně líbí a až si ho z a pár let přečtu, bude to sranda.
Nebo někdy, až budu mít bordel v životě si založím blog nový a sem hodím odkaz. Je mi hrozně líto s tím seknout, ale nemám o čem psát a proč psát a tyhle bláboly nikoho krom mých dvou poctivých čtenářek nezajímaj. Pořád mi tenhle shluk článků dodává nějaký zásadní pořádek v životě (který nutně potřebuju, nevím proč) a mám pocit, že když ho nechám, tak ten magnet, co držel zrnka pohromadě je pustí a ony se rozletí do celého vesmíru.
Možná jsem z toho po dvou letech vyrostla. Pořád mám ráda ten pocit klepání do klávesnice a skoro pravidelné objevování písmenek na barevné obrazovce.
Proto napíšu ještě pár věcí, které celý tento blog nahradí.
Deníček: Trapné příhody malých dětí jsou k vidění na mnoha dalších stránkách - internet je opravdu rozsáhlý.
Témata: Vyjádření rozhozené puberťačky o nepodstatných srancích nejsou k životu potřeba.
Meme a super obrázky: Pinterest nebo tumblr tuto roli zastupují velmi dobře.
Literatura? Všechny lepší věci mám pouze u sebe na počítači. Nějak se mi nechce je sdílet. A taky ta lenost, to je to, proč se mi nechce vypisovat hromadu nezajímavých věcí.
WEED je zkrácená verze youtubu. You know what to do.
Pokud chceš recenzi, zahraj si tu hru, přečti knihu a nebo zhlédni film sám. Všecko je to na netu zadarmo.
Ornitologický koutek je opsaná učebnice přírodopisu ze sedmé třídy, články o SSO mám obsáhlé na svém účtu, nepotřebuju k tomu žádné obrázky.
Jediná věc, která mě trochu trápí je rubrika "Andulka jménem Robbie". Když člověk zažije smrt jiného papouška, zalituje, že s ním měl třeba málo fotek, videí, sepsaných zážitků. Ono se toho moc nedělo, neměl tolik pozornosti a snažím se to napravit, nicméně už bude mít čtyři roky a moc novým kouskům ho už člověk nenaučí. Je to zlatý člen rodiny a žije přesně ten život, který bych si přála já: Naprostá nuda, žádné změny, žádný adrenalin, ale jemu to přesto nevadí a žije každý den se stejným optimismem jako ty tisíce dnů minulých.
Fotky už jsou nedostupné a tyhle zážitky stále k přečtění. Doufám, že tenhle blog nezmizí. A pokud sem přibude článek, tak myslím, že spíše z této rubriky. Chci jeho duši uchovat co nejdéle. Na Ricca jsou moje vzpomínky dosti zamlžené, a měla jsem jednu jedinou fotku, a to je profilovka na skypu, kterou nemůžu uložit. Nebo už tam dokonce ani není. Hrob na zahradě zanedbaný a kříž zmizel, kvůli pracím.
Nevím, co je tohle za mini depresi, ale prostě wut. Všechny moje vzpomínky a zážitky zůstanou v mé hlavě a konečně v ní bude něco, čeho si lze cenit: knihovna nejen mých, ale i ostatních duší, názorů a jiných pohledů na svět.
Stejně vím, že už tu další článek neuvidíte. A svůj životní magnet nyní budu hledat v jiných věcech. Buď v seznamu cílů a činností, v knize podle vlastních ideálů a nebo ve svém prozatím růžovém hnízdě s mým jediným děťátkem, o které se kdy budu starat. Tyhle magnety jsou velmi pevné, i když tenhle maličký kousek bude chybět, nějak si poradím.
Jsem prostě člověk, který je závislý na zapamatovávání všech momentů a neustálého se utápění v nostalgii. Ostatních dvanáct let svého života taky není nikde zapsáno a některé hilarius i Sirius momenty v sobě uchovávám, tak by neměl být problém ani teď.
Finální HAVE A NICE DAY~

Související obrázek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama